אודות

OmniTelecom - פיתוחים טכנולוגיים ייחודיים שרשמה קבוצת אומניטלקום מיצבו אותה כספקית מובילה של שרותי תשתית ומערכות טלפוניה לחברות תקשורת, חברות עסקיות, ומשתמשים פרטיים בישראל ובעולם.

צור קשר

מי אנחנו?

עוד בתחילת דרכה, בשנת 2003, הציבה אומניטלקום לעצמה יעד: ליצור את פלטפורמת שירותי התקשורת הטובה ביותר עבור המשתמש העסקי והפרטי. מאז מספקת החברה שירותים טלפוניים מתקדמים המסתמכים על ידע אקסלוסיבי ונסיון נרחב בתחום הטלפוניה. 

אומניטלקום הינה בעלת רישיון משרד התקשורת לניתוב שיחות ונכון להיום מנתבת אחוז נכבד מכלל התעבורה הטלפונית במדינת ישראל. החברה נמצאת בתהליך צמיחה הכולל בין היתר חדירה נרחבת לשווקי צפון ודרום אמריקה ופיתוח פתרונות טכנולוגיים התפורים לצורכיהם של לקוחותינו. לחברה תשתיות ומתגים הפרושים בכל רחבי העולם ותומכים בתעבורת השירותים הניתנים לכלל לקוחותינו.

about_first.jpg

הנהלת OmniTelecom

tzachi.jpg
ד"ר צחי בן-יצחק
מייסד ומנכ"ל אומניטלקום

ד"ר בן-יצחק ייסד את אומניטלקום בשנת 2003 לאחר ניסיון של שנים רבות כיזם בתחום התקשורת הטלפונית. בעל תואר דוקטור למתמטיקה עם התמחות בגאומטריה אלגברית מאוניברסיטת בר אילן.

roni-thumb.jpg
רוני שטמלר
סמנכ"ל טכנולוגיות

לשטמלר יותר מ-17 שנות ניסיון בניהול מחקר ופיתוח בתחום התוכנה הארגונית וה-SaaS, והוא מוביל את פיתוח התוכנה, הנדסה, מוצרים וטכנולוגיות בחברה. בעברו ייסד וניהל מחלקות טכנולוגיות ב-ContecVision LTD ,Cliniworks INC ו-Diamondsview.COMבעל תואר שני במנהל עסקים ומערכות מידע ממוחשבות.

about_second.jpg

מה אנחנו עושים?

בין אם מדובר בשוק המקומי או במרחב הגלובלי, כמעט כל יישום עסקי מצריך שימוש בתקשורת מתווכת. אומניטלקום מספקת את כל הכלים הדרושים להקמה או שדרוג של מערכות טלקום מתקדמות, מערכות ייעודיות לניתוב שיחות, תשתיות טלפוניה התומכות במתן שירותים חכמים ותשתיות טלקום בינלאומיות.

לקוחות פרטיים
Local03
Worldline
Roaming2go
© 2019 OMNITelecom Ltd. All rights reserved.